Hurtownia

MURENA

Szanowni Państwo!

Firma "Murena" powstała w roku 1992. Od roku 1998 mieści się w Milanówku, ale działa na terenie Warszawy i okolic. Zajmuje się wykończeniem wnętrz.
Wiodącą dziedziną jest sprzedaż parkietów, mozaiek, schodów z drzew krajowych i egzotycznych. Podłogami i schodami zajmujemy się kompleksowo. Na życzenie klienta służymy naszymi ekipami wykonawczymi a także profesjonalną chemią.
Parkieciarze dysponują nowoczesnymi maszynami np. cykliniarkami taśmowymi firmy Lagler oraz Janser. Przed przystąpieniem do układania parkietów czy schodów kontrolujemy wilgotność i jakość podłoża.
Solidnie i fachowo doradzamy wybór klejów i lakierów. Dysponujemy klejami: Gutoid, Uzin, Maksimus, K-2000 również dwuskładnikowymi do parkietów o podwyższonym ryzyku. Lakiery to głównie wyroby szwedzkiej firmy Bonatech np. Traffic, Flow, Spectra i niemieckiej firmy Berger-Seidle np. Uno, 2K-PU, LT-Export.
W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór listew przypodłogowych z drzew krajowych i egzotycznych. Wystepują w drzewie litym i okleinie. Dla zainteresowanych na zamówienie sprowadzamy materiał obiciowy (boazeria, szalówka) z Jodły, Sosny lub Modrzewia.
Zajmujemy się także metaloplastyką, czyli wyrobami metalowymi tj. ogrodzenia, bramy, kraty i wszelkiego rodzaju balustrady. Służymy swoim bogatym wzornictwem oraz realizujemy projekty powierzone.
Nie każdemu klientowi podobają się schody drewniane. Dysponujemy również stopniami z granitu. Oferujemy także granitowe blaty kuchenne, parapety i wykończenia kominków. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy asortyment o struktury zewnętrzne.
Struktury zewnętrzne to duży wybór kolorów, faktur i możliwość zrobienia próbek dla każdego klienta. Polecimy godnych, rzetelnych wykonawców.

Serdecznie zapraszam do współpracy Irmina Sęk.